Witamy na stronie SP3 w Płońsku
piątek, 22 czerwiec 2018
 
 
Jasełka PDF Drukuj E-mail
Napisał admin   
piątek, 09 styczeń 2009

Dnia 18 grudnia 2008 r. uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem katechetów :p. Moniki Mączyńskiej,p. Aldony  Gutowskiej oraz nauczycieli muzyki p. Danuty Krysiak, p. Mariusza Gajewskiego zaprosili społeczność szkolną na jasełka bożonarodzeniowe pt„Betlejemska Dobranocka”.

Aby na nowo przeżyć to niezwykłe i ponadczasowe wydarzenie jakim było Boże Narodzenie nasi mali aktorzy VI a, kl. VI b i V a wcielili się w znane wszystkim postaci z bajek (Kopciuszka, Calineczki, Smerfów, Sierotki Marysi). Wszystkie bajkowe postaci chciały nas nauczyć, że narodziny Pana Jezusa nie są bajką lecz prawdą historyczną i prawdą naszej wiary. Całość inscenizacji uświetnił chór szkolny, który wykonał piękne polskie kolędy i pastorałki.

 

Ostatnia aktualizacja ( piątek, 09 styczeń 2009 )
< Poprzedni   Następny >
 
Top! Top!
0 queries executed